איזה כיף זה פירגונים

עבדנו עם לירון כמה שנים לקדם את מערך הלקוחות שלנו, ולהגדיל את מספר הלידים המגיעים אלינו גם דרך פייסבוק וגם דרך גוגל. לירון הצליחה לנווט את הדברים כך שבכל שנה ירד התקציב שלנו ל Google ול Facebook והצלחנו לחסוך אלפי שקלים, ולהגדיל את מספר הלידים והלקוחות שלנו. לירון מאד מקצועית ומעודכנת בעולם האינטרנט ויש לה גם עצות ורעיונות מאד יעילים ומועילים בתחום השיווק.
בחרנו לעבוד עם חברת ארגמן שיווק באינטרנט על קמפיין דיגיטלי ייחודי במטרה להגיע לקהל יעד רחב היקף ולקדם את אירועי החג בפארק נאות קדומים. פעילותה של חברת ארגמן שיווק באינטרנט בכלל, ועבודתה של לירון בפרט היתה יוצאת מן הכלל והביאה לתוצאות מרשימות הן בכמות החשיפות וההקלקות לפרסומים השונים והן בכמות המבקרים שפקדו את אירועי הפארק בחג. בנוסף לתוצאות הקמפיין המרשימות היה לנו לעונג לעבוד עם לירון אשר נתנה לנו מענה לכל שאלה, הערה ובקשה במהירות, מקצועיות ואכפתיות. תודה לירון על העשייה והתרומה להצלחת אירועי החג, אנו מחכים כבר לעבודה המשותפת בפרויקט הבא!.
ממליצה מאד על לירון כמפרסמת אתרים וכמי שעשתה אופטימיזציה למסע פרסום שלי בגוגל אדס. לירון מקצועית ״ומספקת את הסחורה״ ברמת התהליך (בדיקת צרכים ומטרות, זמינות גבוהה, שקיפות, עמידה בהבטחות ובלו״ז, סבלנות) וגם, כמובן, ברמת התוצאות של הקידום הממומן ולאורך זמן.
סיימתי היום עשר שעות יעוץ דיגיטלי עם לירון ארגמן. מה אומר? מקצועית. נעימה. מסבירה בסובלנות. לא רק מייעצת, גם מלמדת וחושבת יחד. איכפתית. תודה לירון על כל העזרה. בדיוק מה שהייתי צריך. מאמין שנתראה עוד בהמשך.